Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Archív noviniek

Zľava 19% na bazénovú chémiu Laguna

1.3.2016
Pre začiatok sezóny máme u sortimentu bazénové chémie Laguna špeciálnu akciu: Pripravte sa na sezónu. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca apríla.

Vianočné priania a PF 2016

21.12.2015
Rok s rokom sa opäť zišiel, a tak by sme vám radi poďakovali za vašu priazeň a popriali pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2016 hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a nech si tiež vždy nájdete chvíľku pre relaxáciu.

Dodanie do Vianoc

15.12.2014
Vianoce sa nezadržateľne blížia a určite by ste chceli mať istotu, že ak si objednáte zaujímavý vianočný darček, tak vám príde načas. Spísali sme preto krátky prehľad ako objednávať a čoho sa prípadne vyvarovať, aby ste Vianočné darčeky mohli svojim blízkym nadeliť pod stromček.

Tipy na darčeky k Vianociam

12.12.2014
Vianoce 2014 sa nezadržateľne blížia a väčšina z nás premýšľa čím obdarovať svojich blízkych. Prinášame niekoľko tipov z našej ponuky, ktoré by mohli urobiť radosť vašim priateľom alebo členom rodiny.

Brómové tablety

24.10.2014
Brómové tablety (tiež označované ako bromine tablety) sú, vďaka vysokej stabilite účinnej látky na báze brómu, vhodné na úpravu vody vo výrazne oteplených vodách. Sú teda ideálnym prostriedkom práve pre vírivé bazény a Spa, kde sa teplota stabilne pohybuje okolo 35 - 37 ° C.

Zazimovanie bazénu

14.10.2014
Skončilo leto a čas bežného využívania vonkajších bazénov. Ak nemáte vhodné zastrešenie a nie ste zrovna priaznivci otužovania, začína pomaly obdobie myslieť na správne zazimovanie bazéna.

Aróma difuzér

10.9.2014
Spoločnosť Camylle predstavuje na našom trhu novinku v podobe aróma difuzéra BOOBBLE. Tento aróma difuzér sa používa s prírodnými esenciálnymi olejmi NUAGE od rovnakej spoločnosti. Prístroj vedľa úžitkovej funkcie pri prevoňanie miestností do veľkosti cca 50m2 so sebou prináša aj jedinečný dizajn. Tvoria tak zaujímavý doplnok interiéru.

Jednoduchá údržba bazénovej vody

14.8.2014
Potřebujete jednoduché a účinné riešenie pri údržbe vášho bazéna? Nechce sa Vám neustále dopĺňať bazénovú chémiu a merať koncentrácia chlór? Riešením je Multiblock, tableta s dlhodobým účinkom až na tri týždne.

Whirlpool set Laguna

14.6.2014
Představujeme novinku na našem trhu, chlorový whirlpool set bazénové chemie Laguna. Zaručená a dlouhodobě osvědčená desinfekce vody ve vířivém bazénu pomocí chlorové chemie. Vhodná především pro komerční využívání vířivých bazénů ve wellness zařízeních, penzionech a dalších


Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz
  • tuning-in.sk - Originálný tuning shop a autodoplnky pre tuning auta.
  • saky-paky.sk - Sedacie vaky a vrecia, vaky do obývačky aj vašej firmy.
  • lacne-oplotenie.sk - Špecialista na všetky druhy pletív, plotov a oplotenia. Súčasne v ponuke brány, podhrabové dosky a príslušenstvo.