100% BIO Esenciálny vonný olej BIO KOLEKCIA 2

Skladom
Kód: 315683
Značka: Hanscraft
€39,50 €32,60 bez DPH
Kategória: Esence

KOLEKCIA 100% BIO esenciálne olejov HANSCRAFT - KOLEKCIA 2

ESENCIÁLNE Vonné oleje do sauny, infrasauny, aromalampy, odparovača, difuzérov

Pripravili sme pre vás KOLEKCII 100% BIO esenciálnych olejov HANSCRAFT, ktorá obsahuje najobľúbenejších vône. Stačí si len vybrať vôňu z kolekcie a užiť si aromaterapiu ešte dnes.

KOLEKCIA 1 OBSAHUJE:

Eukalyptus globulus
Eukalyptus má silné antiseptické a antibakteriálne účinky - pomáha pri zápale prínosových dutín a uľahčuje dýchanie. Eukalyptus navyše pomáha liečiť artritídu aj inú fyzickú bolesť. Destilované vodnou parou z rastlín vypestovaných v Portugalsku.

Levanduľa
Levanduľa zmierňuje nervové vyčerpanie, migrény a bolesti hlavy. Napomáha zmiernenie reumatické a svalové bolesti. Navodzuje všeobecnú pozitivitu a harmóniu duše. Destilované vodnou parou z rastlín vypestovaných vo Francúzsku.

Sladký pomaranč
Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť jedla a uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Lisované za studena zo šupiek talianskych pomarančov.

Borovica škótska
Liečebné účinky borovica poznali už starí mastičkári. Má dezinfekčné vlastnosti, zlepšuje prekrvenie slizníc a ničí pôvodcu chorôb. Rozpúšťa sekrét v dýchacích cestách, v prípade astmatických ochorení napomáha lepšiemu dýchanie (v tomto prípade je nutné dodržať predpísanú dobu pôsobenia okolo 15 minút). Popri liečebných účinkov má tiež pozitívny vplyv na náladu. Uvoľňuje myseľ, navodzuje vnútorný pokoj, pôsobí proti stresu, depresiám a nespavosti.

Citrónová tráva
Bio esenciálny olej citrónová tráva pôsobí antibakteriálne, uľavuje pri svalovému napätiu a bolesti hlavy. Jeho svieža vôňa má vzpružujúce účinky - povzbudzuje a pomáha pri koncentrácii. Destilované vodnou parou z rastlín vypestovaných v Indii.

Obsah balenia: 5x 11ml liekovka s kvapkadlom

Prečo používať aróma esencie HANSCRAFT?

Častice uvoľňujúce sa do vzduchu mávajú blahodarné, antiseptické a dezinfekčné účinky, aromaterapia je tak výborným pomocníkom pri liečbe prechladnutia a nádchy. Niektoré zložky napomáhajú uvoľniť stresové stavy, ďalšie potom odplaviť toxíny a tým prispievajú aj k celkovej očiste tela.

Aróma esencie pridávame najčastejšie do nádoby s vodou. Voda z esencií postupne prevonia celý priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy.

Stačí nakvapkať pár kvapiek a terapia môže začať. NEPOUŽÍVAJTE BEZ VODY!

Sauna je ideálnym miestom, kde sa dá maximálne využiť pozitívnych účinkov aromaterapie. Pridaním vonných esencií do sauny môžeme svoj pobyt v saune obohatiť o príjemnú vôňu a blahodárne účinky. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

Ak už infrasaunu vlastníte a potrebujete dokúpiť len držiak a misku, nájdete ich v kategórii Príslušenstvo infrasáun.

Bio esencie sú tiež veľmi vhodné pre difúzoryUltrasonické difuzéry rozptyľujú esenciálne oleje pomocou hi-tech keramické doštičky na dne difuzéra, ktorá kmitá ultrazvukovú (Ultrsonické) rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Predchádza tak zahrievanie olejov, zásluhou čoho si uchovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky. Do ovzdušia tak stúpajú dôležité aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívne účinky na náš organizmus.

EUKALYPTUS globulus je len jedna vôňa z celej série vonných esencií HANSCRAFT, ktoré sme pre Vás pripravili. Stačí si len vybrať a užiť si aromaterapii v pohodlí Vášho domova či na pracovisku.

100% BIO esenciálne aroma oleja HANSCRAFT:
KOLEKCIA 1
KOLEKCIA 2