Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Aké je dávkovanie vonných esencií do vírivého bazéna?

Kúpili ste si vírivý bazén a hovoríte si, že tomu ešte niečo chýba? Áno máte pravdu. K dokonalému zážitku je ideálne si obstarať ešte vonnú esenciu. A koľko ju do vírivky naliať?

Rozhodujúci je návod

Na všetkých fľaštičkách vonných esencií do vírivieknávody, takže odporúčame sa podľa nich riadiť. Každý výrobca má totiž dávkovanie odlišné. Aj keď samozrejme do istej miery závisí dávkovanie na vašej momentálnej nálade.

V našom e-shope vám ponúkame veľmi širokú ponuku vonných esencií do vírivky a to od niekoľkých výrobcov. Veľmi obľúbené sú vonné esencie od francúzskeho výrobcu Camylle, tu je odporúčané dávkovanie 2-3 viečka z fľaštičky na 1 m³. Jedná sa o 100% prírodnú esenciu, ktorá je dokonale rozpustná vo vode a nezanecháva na stenách vírivky žiadny nechcený povlak. V našej ponuke na českom eshope máme aj vonné esencie GUAA, pri ktorých dávkovanie 15ml / 1 m³. U vonných esencií Lacoform sa odporúča do vírivky naliať 2-3 ml na 1000 l vody. A vonné esencie do vírivky PWS majú na svojom obale doporučené dávkovanie 3-5 ml na 1 m³ vody.

Vonné esencie InSPAration sú potom dostupné v niekoľkých radoch. Ak sú to esencia v roztoku, doporučuje výrobca dávkovanie 2 viečok na 1000 lt. V prípade rady SPORT RX, ktorá má aj zdravotné účinky a je v kryštalickej podobe, je odporúčané pridávať 60-120g do vírivky alebo 30g do vane.

Upokojujúcich či naopak povzbudzujúcich vôní si môžete užiť nielen vo vírivke, ale v našom e-shope ponúkame aj vonné esencie do sauny, infrasauny, pre parné kúpele a balneo vane.

Zpět do poradny

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup