Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Aróma difúzory pre Vaše potešenie

Princíp funkcie ultrasonických difuzér:

Nové ultrasonickej difuzéry rozptyľujú esenciálne oleje pomocou hi-tech keramické doštičky na dne difuzéra, ktorá kmitá ultrazvukovú (Ultrsonické) rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Predchádza tak zahrievanie olejov, zásluhou čoho si uchovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky. Do ovzdušia tak stúpajú dôležité aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívne účinky na náš organizmus.

Úzkym hrdlom stúpajú mikrokvapôčky v Podobe jemnej pary, ktorá postupne prestupuje celou miestnosťou. Výhodou ultrasonickej technológia je tiež vysoký výkon a minimálna elektrická spotreba. Za pár minút prevonia a zvlhčí vzduch vo vašej domácnosti či kancelárii. Je možné ho využívať ako prostý zvlhčovač vzduchu, alebo po pridaní esenciálnych vonných olejov ako osviežovač vzduchu.

Zdravotné účinky

Správna vlhkosť vzduchu pomáha proti neduhom, ktoré vyvoláva príliš suchý vzduch, ako sú kašeľ, chronická nádcha a Respiračné ochorenia - optimálna vlhkosť vzduchu by mala byť okolo 50%. Medzi blahodarné účinky patrí bezpochyby zvlhčovanie pleti, a tým pomalší tvorba vrások, zamedzenie popraskanie pier, pálenie očí a škrabanie v krku. Správna vlhkosť vzduchu chráni aj Nábytok v Miestnosti, hudobné nástroje či obrazy. V spojení s esenciálnymi olejmi potom násobíte tento zdravotný efekt o ďalšie účinok v podobe aromaterapie.

Bezpečnosť predovšetkým

Difúzery majú automatické vypínanie regulované hladinou vody, vďaka čomu sú úplne bezpečné. Voda v difúzora sa nevarí, je stále v izbovej teplote, nehrozí teda žiadne obarenia pri prevrhnutí. Napájanie je cez sieť, na bezpečných 24 V - pri zaliatí elektroniky vodou sa Vám tiež nič nestane!

Esencie do aróma difúzorov

Spolu s týmto výrobkom odporúčame užívať esenciálne oleje s Blahodárnymi účinkami na zdravie. A't už sa jedná o rad BIO esenciálnych olejov Hanscraft, či prírodných esencií Nuage od francúzskej spoločnosti Camylle, Vaše zážitky s aromaterapiou budú neopakovateľné.

Miesta použitia aróma difúzorov:

Salóny krásy, kúpele, jóga, spálne, obývacie izby, konferenčné miestnosti, kancelárie, chodby, hotely a mnoho ďalších súkromných, či verejných priestorov.
 
Aroma difuzéry Hanscraft
Zpět do poradny

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup