Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Čo je bazénová chémia pre vírivky

Podobne ako v klasických bazénoch je tiež vo vírivkách, či už klasických alebo nafukovacích potreba vodu priebežne udržiavať čistú, bez nežiaducich organizmov a látok, ktoré by mohli poškodiť vnútorné zariadenie vírivky.
Vzhľadom k vyššej teplote vody vo vírivke je ešte o niečo zložitejšie sa vysporiadať s mikroorganizmami a riasami, ktoré vyššiu teplotu priamo milujú. Ideálne je použitie bezchlórové chémie na báze PHMG, ktorá nielen že likviduje spoľahlivo nežiaduce mikroflóru, ale je tiež veľmi šetrná k ľudskému zdraviu a môže sa bez problémov použiť aj pre malé deti.
Ďalšou alternatívou je kyslíková chémia (predovšetkým v podobe kyslíkových tabliet), ktorá je tiež veľmi šetrná a pri správnom dávkovaní ju môžeme bez problémov používať dlhodobo. Vychádza tiež lepšie ekonomicky a patrí k najobľúbenejším typov bazénovej chémie pre vírivky.
Späť na výpis článkov

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz