Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Čo je bazénová chémia pre vírivky

Podobne ako v klasických bazénoch je tiež vo vírivkách, či už klasických alebo nafukovacích potreba vodu priebežne udržiavať čistú, bez nežiaducich organizmov a látok, ktoré by mohli poškodiť vnútorné zariadenie vírivky.
Vzhľadom k vyššej teplote vody vo vírivke je ešte o niečo zložitejšie sa vysporiadať s mikroorganizmami a riasami, ktoré vyššiu teplotu priamo milujú. Ideálne je použitie bezchlórové chémie na báze PHMG, ktorá nielen že likviduje spoľahlivo nežiaduce mikroflóru, ale je tiež veľmi šetrná k ľudskému zdraviu a môže sa bez problémov použiť aj pre malé deti.
Ďalšou alternatívou je kyslíková chémia (predovšetkým v podobe kyslíkových tabliet), ktorá je tiež veľmi šetrná a pri správnom dávkovaní ju môžeme bez problémov používať dlhodobo. Vychádza tiež lepšie ekonomicky a patrí k najobľúbenejším typov bazénovej chémie pre vírivky.
Späť na výpis článkov

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup