Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Rad Lait de Balneo je skvelou možnosťou relaxácie pre domáce využitie do klasických vaní

Lait de Balnéo - esence do klasických vanMáte zlý deň, vonku je pochmúrne počasie a vaše telo potrebuje povzbudiť. Nie je nič lepšie, ako si napustiť plnú vaňu horúcej vody, obložiť ju sviečkami a pridať trošku esencie, ktorá rozprúdi vašu krv a povzbudí vašu myseľ. Zatvorte oči, uvoľnite svoje svaly a nechajte rozplynúť všetky starosti všedného dňa, len si užívajte tento okamih.

Výhodou tejto emulzie je 100% rozpustnosť vo vodnom kúpeli, takže použitím esencie nevznikajú žiadne mastné povlaky na vani ani iné nežiadúce usadeniny v tryskách a potrubí. Stačí iba 1 až 2 uzávery pridať do kúpeľa a relaxácia môže začať. Pred použitím pretrepať.

Rad esencií Lait de Balnéo je priamo určený do vane s masážnymi tryskami, používa sa aj na kúpele nôh.Lait De Balnéo Pomaranč 250 ml

Lait De Balnéo Pomaranč 250 ml

12,1 EUR 11,9 EUR
Skladom
Lait  de Balnéo Levanduľa 250 ml

Lait de Balnéo Levanduľa 250 ml

14,5 EUR 14,3 EUR
Skladom
Vonná esencia balneo Luxury 250 ml

Vonná esencia balneo Luxury 250 ml

13,6 EUR 13,3 EUR
Skladom
Vonná esencia balneo Elinya 250 ml

Vonná esencia balneo Elinya 250 ml

14,0 EUR 13,8 EUR
Skladom
Lait de Balnéo Ázie 250 ml

Lait de Balnéo Ázie 250 ml

14,1 EUR 13,0 EUR
3 dni
Lait de balnéo Orient 250 ml

Lait de balnéo Orient 250 ml

14,1 EUR 13,0 EUR
3 dni
Lait De Balnéo Polynézie 250 ml

Lait De Balnéo Polynézie 250 ml

16,1 EUR 14,9 EUR
3 dni
Zpět do poradny

Dále si můžete přečíst

Vonné perly Camylle

Vonné perly Camylle15. 02. 2017
Spoločnosť Camylle uvádza na trh nový revolučný koncept, aby kúpeľom a wellness priestorom dodala čerstvú vôňu! Camylle Laboratories získali medzinárodný známosť vďaka špeciálne vyvinutým vôňam do vlhkých priestorov kúpeľných zariadení, ako sú sauny, parné kúpele, hydroterapia atď.

Lait de Balnéo pre balneo prevádzky

Lait de Balnéo pre balneo prevádzky15. 03. 2017
Masážna vaňa je úžasný relaxačný zážitok kombinujúci všetky príjemné pôžitky vďaka teplu, teplé pare a masáži bublín, ktoré jemne masírujú a hladí vaše telo. V každom storočí a každej kultúre, bolo vždy vrcholným luxusom vykúpať sa v prírodných extraktoch.

Vonné esencie a aromaterapia

Vonné esencie a aromaterapia23. 03. 2012
Aromaterapia a esenciálne vonné oleje majú svoje miesto pri použití v saunách, infrasaunách, parný kúpeľoch, vírivých bazénoch - Spa, rehabilitačnej vani ale aj v štandardnej privátnej vani. Prinášame základný prehľad.

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup