Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Rad Lait de Balnéo pre profesionálne využitie do rehabilitačných balneo van

Lait de Balnéo - esence do balneo provozůVďaka revolučnej výrobnej metóde, pri ktorej vzniká špeciálna emulzia, ktorá sústreďuje všetku silu prírody a liečebné účinky rastlinných silíc v krémovej, hodvábne, nepenivé konzistenciu.


Lait de Balnéo je úplne rozpustný vo vode, čo umožňuje molekulám rastlín a vysokej koncentrácii olejov odovzdávať vášmu telu liečivé účinky v kombinácii s hydroterapiou.

Masážna vaňa je úžasný relaxačný zážitok kombinujúci všetky príjemné pôžitky vďaka teplu, teplé pare a masáži bublín, ktoré jemne masírujú a hladí vaše telo. V každom storočí a každej kultúre, bolo vždy vrcholným luxusom vykúpať sa v prírodných extraktoch. V minulosti boli však tieto pôžitky určené len pre telá kráľov a kráľovien.

Našťastie v dnešnej dobe je to inak, každý z nás si môže urobiť pauzu od desivého tempa všedných dní a užívať si relaxáciu vďaka kúpeli posilnenej o rastlinné esencie. Nechajte svoje telo odnášať preč do vzdialených krajov voňavých rastlín a nechajte ho ovinúť závojom liečivých molekúl.Lait De Balnéo Pomaranč 250 ml

Lait De Balnéo Pomaranč 250 ml

12,1 EUR 11,9 EUR
Skladom
Lait  de Balnéo Levanduľa 250 ml

Lait de Balnéo Levanduľa 250 ml

14,5 EUR 14,3 EUR
Skladom
Vonná esencia balneo Luxury 250 ml

Vonná esencia balneo Luxury 250 ml

13,6 EUR 13,3 EUR
Skladom
Vonná esencia balneo Elinya 250 ml

Vonná esencia balneo Elinya 250 ml

14,0 EUR 13,8 EUR
Skladom
Lait de Balnéo Ázie 250 ml

Lait de Balnéo Ázie 250 ml

14,1 EUR 13,0 EUR
3 dni
Lait de balnéo Orient 250 ml

Lait de balnéo Orient 250 ml

14,1 EUR 13,0 EUR
3 dni
Lait De Balnéo Polynézie 250 ml

Lait De Balnéo Polynézie 250 ml

16,1 EUR 14,9 EUR
3 dni
Zpět do poradny

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup