Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Vonné perly Camylle - prevoňajte každú miestnosť

Vonné perly CamylleSpoločnosť Camylle teraz ponúka vskutku revolučné riešenie pre rozptyl prírodných aromatických látok, ktoré urobí zo sviečok, kadidiel, vonných tyčiniek a ďalších zdraviu nebezpečných zariadení minulosť.

Vďaka vysoko inovatívnej technológii sú malé perly nasýtené 100% prírodnými parfumy a silicami v nebývalej koncentrácii. Tieto parfumované perly z radu Perles de Parfum potom pomaly a trvalo uvoľňujú vonné esencie po dlhú dobu.

Odborníci z Camylle inovovali Bysoo, úsporný a tichý difuzér, ktorý je veľmi efektívny pri ľahkej manipulácii. Cez jednoduchú ventiláciu sú z neho vonné molekuly rozptyľované vo wellness priestoroch, ako sú liečebné kabínky, čakárne a recepcie.

Takže laboratória Camylle vyvinuli riešenie, ktoré je dokonale pripravené pre rozptyl vonných esencií v priestoroch až do 25 m2, čo zodpovedá potrebám všetkých profesionálov.

Jedinečné vlastnosti série Perles de Parfum

  • Suchá a zdravá difúzie: rozptyľovanie sú len molekuly z prírodných esencií a silíc bez použitia chemických látok, rozpúšťadiel alebo žiaru a preto je toto riešenie bez toxických emisií.
  • Jednoduchá a pohodlná difúzie: nasypte odporúčané množstvo vonných perál do difúzora, zapnite a vôňa sa začne uvoľňovať do celého priestoru po dobu niekoľkých týždňov po celý čas používania, nič viac nie je potrebné.
  • Príjemné pre zamestnancov: Vôňa môžu byť pre niektoré jedince problematické, ale často to býva zapríčinené nesprávnym použitím difúznych metód. Bysoo difúzor udržuje dokonale vyváženú intenzitu vône vhodnú pre všetkých.
  • Ekonomický difuzér: Difúzor Bysoo je dodávaný za veľmi atraktívnu cenu a môže byť umiestnený v akomkoľvek priestore bez ďalších investícií. Pracuje navyše s maximálnu spotrebu energie 5W.
  • Diskrétne a estetická difúzie: Difúzor Bysoo sa hodí do každého prostredia vďaka svojim malým rozmerom a zámerne neutrálnemu dizajnu.

Vonné perly sa dodávajú v balení 150 g a 300 g v škále takmer 20 rôznych vôňach, takže každý si iste vyberie tú svoju najobľúbenejšiu.

 
Vonné perly Camylle
Zpět do poradny

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup