Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Vonné perly Camylle - prevoňajte každú miestnosť

Vonné perly CamylleSpoločnosť Camylle teraz ponúka vskutku revolučné riešenie pre rozptyl prírodných aromatických látok, ktoré urobí zo sviečok, kadidiel, vonných tyčiniek a ďalších zdraviu nebezpečných zariadení minulosť.

Vďaka vysoko inovatívnej technológii sú malé perly nasýtené 100% prírodnými parfumy a silicami v nebývalej koncentrácii. Tieto parfumované perly z radu Perles de Parfum potom pomaly a trvalo uvoľňujú vonné esencie po dlhú dobu.

Odborníci z Camylle inovovali Bysoo, úsporný a tichý difuzér, ktorý je veľmi efektívny pri ľahkej manipulácii. Cez jednoduchú ventiláciu sú z neho vonné molekuly rozptyľované vo wellness priestoroch, ako sú liečebné kabínky, čakárne a recepcie.

Takže laboratória Camylle vyvinuli riešenie, ktoré je dokonale pripravené pre rozptyl vonných esencií v priestoroch až do 25 m2, čo zodpovedá potrebám všetkých profesionálov.

Jedinečné vlastnosti série Perles de Parfum

  • Suchá a zdravá difúzie: rozptyľovanie sú len molekuly z prírodných esencií a silíc bez použitia chemických látok, rozpúšťadiel alebo žiaru a preto je toto riešenie bez toxických emisií.
  • Jednoduchá a pohodlná difúzie: nasypte odporúčané množstvo vonných perál do difúzora, zapnite a vôňa sa začne uvoľňovať do celého priestoru po dobu niekoľkých týždňov po celý čas používania, nič viac nie je potrebné.
  • Príjemné pre zamestnancov: Vôňa môžu byť pre niektoré jedince problematické, ale často to býva zapríčinené nesprávnym použitím difúznych metód. Bysoo difúzor udržuje dokonale vyváženú intenzitu vône vhodnú pre všetkých.
  • Ekonomický difuzér: Difúzor Bysoo je dodávaný za veľmi atraktívnu cenu a môže byť umiestnený v akomkoľvek priestore bez ďalších investícií. Pracuje navyše s maximálnu spotrebu energie 5W.
  • Diskrétne a estetická difúzie: Difúzor Bysoo sa hodí do každého prostredia vďaka svojim malým rozmerom a zámerne neutrálnemu dizajnu.

Vonné perly sa dodávajú v balení 150 g a 300 g v škále takmer 20 rôznych vôňach, takže každý si iste vyberie tú svoju najobľúbenejšiu.

 
Vonné perly Camylle
Zpět do poradny

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz