Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Archív článkov

Jakou chemii použít do nafukovací vířivky?

08.02.2018
Zakúpil som od Vás vírivku Alpine. Nemám s tým absolútne žiadne skúsenosti, preto prosím o radu, aké z Vami ponúkaných produktov, zrejme bazénová chémia by som k uvedenej vírivke potreboval.Vírivku bude používať max. 3 osoby max. 1-2 hodiny denne + cez víkend 2 deti .

Přípravky pro Fitness

08.11.2017
Při různých sportovních aktivitách, kde používáte sportovní vybavení, je o ně třeba také pečovat a ošetřovat ho nejen speciálními přípravky, ale také je potřeba nezapomínat na dezinfekci.

Bazénová chémia pre vírivky

20.05.2017
Aké sú vhodné typy bazénovej chémie pre vírivky.

Aróma difúzory pre Vaše potešenie

19.04.2017
Nové ultrasonickej difuzéry rozptyľujú esenciálne oleje pomocou hi-tech keramické doštičky na dne difuzéra, ktorá kmitá ultrazvukovú (Ultrsonické) rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Predchádza tak zahrievanie olejov, zásluhou čoho si uchovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky.

Lait de Balnéo pre balneo prevádzky

15.03.2017
Masážna vaňa je úžasný relaxačný zážitok kombinujúci všetky príjemné pôžitky vďaka teplu, teplé pare a masáži bublín, ktoré jemne masírujú a hladí vaše telo. V každom storočí a každej kultúre, bolo vždy vrcholným luxusom vykúpať sa v prírodných extraktoch.

Pohled do histórie wellness

14.03.2017


Chromoterapie aneb keď farby lieči

14.03.2017


Zdravotné prínosy vírivých bazénov

14.03.2017


Zastrešenie vírivých bazénov

14.03.2017


Lait de Balnea pre klasické vaňe

02.03.2017
Máte zlý deň, vonku je pochmúrno a vaše telo potrebuje povzbudiť. Nie je nič lepšie ako si napustiť plnú vaňu horúcej vody, obložiť ju sviečkami a pridať trošku esencie.

Vonné perly Camylle

15.02.2017
Spoločnosť Camylle uvádza na trh nový revolučný koncept, aby kúpeľom a wellness priestorom dodala čerstvú vôňu! Camylle Laboratories získali medzinárodný známosť vďaka špeciálne vyvinutým vôňam do vlhkých priestorov kúpeľných zariadení, ako sú sauny, parné kúpele, hydroterapia atď.

Nová dimenzia v aromaterapii pri saunovaní

05.12.2016
Šesť klasických saunových esencií tvorí základ nového konceptu, dve zosilňovacie prehlbujú vôňu buď teplým, odpočinkovým medovým smerom alebo naopak sviežim a povzbudzujúcim mentolovou.

Brómové tablety

24.10.2014
Aplikácia pomocou 20 gramových tabliet do plováku alebo automatického dávkovača predstavuje jednoduché riešenie pri údržbe vírivky alebo bazéna. Vedľa kyslíkovej chémie a bezchlórové bazénovej chémie GUAA sú brómové tablety jednou z vhodných alternatív k chlóru.

Zazimovanie bazénu - podrobný návod

14.10.2014
Skončilo leto a čas bežného využívania vonkajších bazénov. Ak nemáte vhodné zastrešenie a nie ste zrovna priaznivci otužovania, začína pomaly obdobie myslieť na správne zazimovanie bazéna.

Čistenie vírivky

15.09.2014
Po dlhšom používaní víriviek sa na nás zákazníci obracajú s otázkami, ako je možné, že aj keď používajú bazénovú chémiu podľa odporúčaných návodov, po nejakej dobe v horizonte jedného až dvoch rokov sa stáva údržba vody čoraz ťažšia.

Nedarí sa upraviť hodnotu pH

23.06.2014
Čo robiť keď sa nedarí udržať hodnotu pH V optimálnej hodnote 7,0 - 7,2 pH? Hodnota pH nekdy PRI úprave vody "hnevá". Tu býva na vine alkalinity vody.

Ako na odzimovanie bazéna?

16.04.2014
Prinášame vám tipy na odzimovanie bazénov, aby ste si potom mohli užiť krištáľovo čistú vodu.

Aké je dávkovanie vonných esencií do vírivého bazéna?

21.09.2012
Na obaloch vonných esencií je napísané odporúčané dávkovanie, ale množstvo závisí aj na vašej momentálnej nálade.

Čo je vyvločkovanie nečistôt?

21.09.2012
Aby ste mali žiarivo čistú vodu, je niekedy nutné vykonať tzv. Vyvločkovanie nečistôt. Pomôžu k tomu určené flokulanty.

Akú použiť bazénovú chémiu pre vírivé bazény?

23.03.2012
Základné informácie a rady ako upravovať vodu vo vírivke. Od prvého napustení vody až po bežnú údržbu vírivého bazéna. V súčasnej dobe je uprednostňovaná bezchlórová bazénová chémia.


Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup