Hanscraft Ultrasonický aróma difuzér Bamboo

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €29,40 bez DPH
€35,60    
Kód tovaru 315661
Značka Hanscraft
Kategória Esence
 

Ultrsonický aróma difuzér BAMBOO

Atmosféru dotvára mäkké biele osvetlenie, ktoré ale môže stlmiť či vypnúť. Ultrasonický difuzér Bamboo je vyrobený z prírodného bambusu nielen pre svoju silu a krásu, ale aj pre šetrnosť k životnému prostrediu. Bambus bol pre svoju obdivuhodnú krásu pestovaný na ďalekom východe v kráľovských záhradách. Je šetrný k životnému prostrediu, doplňuje do ovzdušia kyslík a odstraňuje oxid uhličitý (viac ako iná porovnateľná vlaky stromov), ktorého prítomnosť zvyšuje stres.

Bamboo prechádza viac ako tridsiatich procesmi, ako je namáčanie, parenie, bielenie, sušenie, uhelnatění, aby sme zbavili prípadnej prítomnosti hmyzu a hniloby spôsobujúce substancií a zanechali produkt úplne bezpečný a veľmi odolný. Dizajn Bamboo má korene v příroním spracovania bambusu. Minimálne používanie plastov na základných súčastiach zaručuje dlhú životnosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  •     Veľkosť softvéru: Ø 91 x 157 mm
  •     Rozmer boxu: 130 x 104 x 225 mm
  •     Napájanie: 24 V
  •     Príkon: 10 W
  •     Kapacita vody: 100 ml
  •     Váha: 275 g

Prečo používať ultrasonické difúzory?

Ultrsonické difuzéry rozptyľujú esenciálne oleje pomocou hi-tech keramické doštičky na dne difuzéra, ktorá kmitá ultrazvukovú (Ultrsonické) rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Predchádza tak zahrievanie olejov, zásluhou čoho si uchovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky. Do ovzdušia tak stúpajú dôležité aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívne účinky na náš organizmus. Úzkym hrdlom stúpajú mikrokvapôčky v podobe jemnej pary, ktorá postupne prestupuje celou miestnosťou. Výhodou ultrasonickej technológia je tiež vysoký výkon a minimálna elektrická spotreba. Za pár minút prevonia a zvlhčí vzduch vo vašej domácnosti či kancelárii. Je možné ho využívať ako prostý zvlhčovač vzduchu, alebo po pridaní esenciálnych vonných olejov ako osviežovač vzduchu.

Správna vlhkosť vzduchu pomáha proti neduhom, ktoré vyvoláva príliš suchý vzduch, ako sú kašeľ, chronická nádcha a respiračné ochorenia - optimálna vlhkosť vzduchu by mala byť okolo 50%. Medzi blahodarné účinky patrí bezpochyby zvlhčovanie pleti, a tým pomalší tvorbu vrások, zamedzenie popraskanie pier, pálenie očí a škrabanie v hrdle. Správna vlhkosť vzduchu tiež chráni aj nábytok v miestnosti, hudobné nástroje či obrazy.

Difúzery majú automatické vypínanie regulované hladinou vody, vďaka čomu sú úplne bezpečné. Voda v difúzora sa nevarí, je stále v izbovej teplote, nehrozí teda žiadne obarenia pri prevrhnutí. Napájanie je cez sieť na bezpečných 24V, pri zaliatí elektroniky vodou sa Vám tiež nič nestane!

Darček k aróma difuzéru

K elektrickému aróma difuzéra od nás tiež dostanete BIO arómu olej ZADARMO.

Sladký pomaranč 100% BIO esenciálny olej HANSCRAFT (Citrus sinensis).

Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť jedla a uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Lisované za studena zo šupiek talianskych pomarančov.

Oblasti použitia ultrasonických aróma difúzorov:

Salóny krásy, kúpele, jóga, spálne, obývacie izby, konferenčné miestnosti, kancelárie, chodby, hotely a mnoho ďalších súkromných, či verejných priestorov.

Spolu s týmto výrobkom doporučujeme užívať esencia s blahodárnymi účinkami na zdravie, ktoré nájdete v kategórii Esencie do aromalámp.

Pozrite sa tiež na ostatné Ultrsonické aróma difúzory HANSCRAFT