Kyslíková bazénová chémia - veľká sada pH plus

Skladom
Kód: 64097
€72,50 €59,90 bez DPH
Kategória: Bazénová chémia
Sada aktívneho kyslíka pre vírivé bazény - mini tabs, Protipenový aktivátor, odpeňovač, tester pH/O2 za zvýhodnenú cenu! Sada kyslíkovej chémie je doplnená vonnou esenciou 250 ml do víriviek podľa vášho výberu. 

Jednotlivé položky veľké sady:

Aktívny kyslík a aktivátor 

Aktívny kyslík - mini tabs sa využíva na dezinfekciu bazénovej vody v kombinácii s aktivátorom. Bezchlórová dezinfekcia. Bezchlórový dezinfekčný prostriedok proti riasam a baktériám. Vždy používajte spoločne s prípravkom aktívneho kyslíka - kyslíkový aktivátor. Upravte pH na hodnotu 7,0 - 7,4. Upravte obsah aktívneho kyslíka na hodnotu 5,0 - 8,0 ppm. 
 
Dávkovanie Aktívny kyslík - mini tabs Po naplnení bazéna pridať cca 10 tabliet na 10 m³ bazénovej vody súčasne so 100 ml aktivátora. K trvalému ošetrovanie vody vložte každých 7 dní 5 tabliet na 10 m³ vody do plaváku, pri bazénoch s pieskovým filtrom do skimeru alebo dávkovacieho zariadenia. Vždy pridajte 50 ml aktivátora. 
Dávkovanie Aktívny kyslík - Protipenový aktivátor Aktivátor najprv rozmiešajte s primeraným množstvom vody do vhodnej nádoby a pomaly vlievajte cez okraj do bazéna. Prvé dávkovanie: 100 ml na 10 m³, následné dávkovanie 50 ml / 10 m³. Odporúčame pravidelne kontrolovať hodnotu pH a aktívneho chlóru vo vašom bazéne.

Granulát pH plus 

Prípravok pre zvýšenie pH bazénovej vody. Ideálna je hodnota pH v rozmedzí 7,2 - 7,4 nielen pre najúčinnejší pôsobenie ostatné bazénovej chémie, ale tiež je táto hodnota najvhodnejší pre Vašu pokožku.

Odpeňovač 

Slúži na odstránenie peny vo whirlpoolom. V niekoľkých sekundách pôsobí proti tvorbe peny v bazénovej či whirlpoolová vode vznikajúce pridávaním algicidných prostriedkov. 

Tester pH/O2 

Tester pH/O2 je určený na meranie hodnoty pH a hodnoty kyslíka vo whirlpoolových vaniach a bazénoch s kyslíkovou chémiou. 

Esencie do vírivých bazénov 

Esenciu o objeme 250 ml Lacofom:  Aróma sa pridáva priamo do vody vírivého bazéna v množstve 2 - 3 ml/1000 lt vody.