Kyslíkové tablety + aktivátor výhodná sada

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €26,40 bez DPH
€32    
Kód tovaru 49932
Kategória Bazénová chémia
 

Sada bezchlórové bazénovej chémie na báze aktívneho kyslíka zostavená z dvoch prípravkov: Kyslíkové tablety (komponente 1) (20g) a Aktívneho kyslíka - kyslíkový aktivátor (komponente 2) za zvýhodnenú cenu! Pri kúpe jednotlivých výrobkov je cena 610 Sk - pri kúpe setu tak ušetríte! 

 
Kyslíkové tablety - mini tabs sa využívajú na dezinfekciu bazénovej vody v kombinácii s kyslíkovým aktivátorom, čo je bezchlórový dezinfekčný prostriedok proti riasam a baktériám. Vždy prípravky používajte spoločne, aby sa docielilo optimálneho účinku a Vaša voda v bazéne bola krištáľovo čistá. 
 
Pred prvým použitím upravte pH vody na hodnotu 7,0 - 7,4. Následne upravte obsah aktívneho kyslíka na hodnotu 5,0 - 8,0 ppm.
 
Dávkovanie: 
 
Kyslíkové tablety mini Po naplnení bazéna pridať cca 10 tabliet na 10 m³ bazénovej vody súčasne so 100 ml aktivátora. K trvalému ošetrovanie vody vložte každých 7 dní 5 tabliet na 10 m³ vody do plaváku, pri bazénoch s pieskovým filtrom do skimeru alebo dávkovacieho zariadenia. Vždy pridajte 50 ml aktivátora. U vírivých bazénov môžete dávkovanie mierne zvýšiť. Na 1m3 1 tableta až 2x týždenne + cca 7 ml aktivátora. 
 
 
Aktívneho kyslíka - kyslíkový aktivátor Aktivátor najprv rozmiešajte s primeraným množstvom vody do vhodnej nádoby a pomaly vlievajte cez okraj do bazéna. Prvé dávkovanie: 100 ml na 10 m³, následné dávkovanie 50 ml / 10 m³. 
 
Odporúčame pravidelne kontrolovať hodnotu pH a aktívneho kyslíka vo vašom bazéne pomocou testerov. Ak je v poriadku hodnota pH potom prípravky pôsobia optimálne a údržba bazénovej vody je bezproblémová.