Laguna clear - čistenie stien bazéna 1 l

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €8,20 bez DPH
€9,90    
Kód tovaru 49937
Kategória Bazénová chémia
 
Prípravok je určený pre vyčistenie bazéna pred napustením bazénovou vodou. Čistí vápenaté usadeniny, škvrny od hrdze a ďalšie nečistoty. Je možné ho používať s chlórovou i bezchlórovú bazénovú chémiou. 

Laguna Clear spray - použítí 

Na stenách a dne bazéna sa usadzujú rôzne nečistoty (kožný tuk, vylúčená tvrdosť vody, prach a pod), ktoré tvoria vhodnú pôdu pre rast bakterirí a rias. Preto je nutné aspoň raz ročne, najlepšie pred jarným napúšťanie alebo zimnom odpúšťanie, vykonať dôkladné vyčistenie bazéna za pomoci prípravku Laguna clear. 
 
Tiež u vírivých bazénov, obzvlášť tam, kde je tvrdá voda sa môže tento prípravok pred napustením používať bez problémov. Vhodnejšie ale je, po dôkladnom očistení stien vírivky, použiť po napustení vodou prípravok Calzestab Eisen, ktorý zabraňuje vlastnému usadzovaniu vápenatých zlúčenín na stenách bazénu. 
 

Laguna Clear - dávkovanie 

Prípravok Laguna Clear sa nanáša pomocou hubky na znečistené miesta, nechá sa 10 - 15 minút pôsobiť, prípadne sa môžu nečistoty uvoľniť mechanicky a všetko sa dôkladne opláchne vodou. Pri silnom znečistení sa postup opakuje. Prípravok sa aplikuje na steny a dno vypusteného bazéna. Je možné tiež použiť v balení s rozprašovačom - Laguna Clear spray

Balenie 

Produkt je ponúkaný v objeme 0,5 lt s nástavcom na rozprašovanie a v balení 1l v klasickej fľaši.