Laguna OXI junior

 
 
Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
litry
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Cena €5,10 €8,90 od €5,10 bez DPH
€6,20 €10,80 od €6,20    
Kód tovaru 429/500 429/1-0 Zvoľte variant
Kategória Bazénová chémia
 

Rad Laguna OXI je ideálna kombinácia účinných látok určených na dezinfekciu bazénovej vody a pôsobiace proti tvorbe a rastu rias. Prípravky sú veľmi šetrné k životnému prostrediu, sú biologicky odbúrateľné a neagresívne k materiálom bazénu. Prípravky sa pridávajú priamo do bazéna. Ošetrenie sa vykonáva bez prítomnosti osôb v bazéne, kúpať sa je možné ihneď po krátkom premiešaní bazénovej vody. Ošetrená voda nepáchne po chlóre, nedráždi oči, sliznicu a kožu, pretože vo vode nevznikajú zdraviu škodlivé vedľajšie produkty chlorácie (trihalometány, chloraminy), čo sú značné výhody oproti ošetrovanie vody chlórovými prípravkami.

Laguna OXI junior - použítí: 

Prípravok Laguna OXI junior je kvapalný prípravok vhodný pre všetky bazény (i detské) s filtráciou i bez filtrácie s výrazným účinkom proti baktériám, riasam, hubám, plesniam, mykobaktérie a vírusom. Jeho dezinfekčný funkcia je založená na báze synergického účinku peroxidu vodíka a stopového množstva striebra. Ošetrená voda nepáchne po chlóre, nedráždi oči, sliznice a kožu, čo sú značné výhody proti chlórovým prípravkom. 
 

Laguna OXI junior - dávkovanie 

Prípravok sa pridáva priamo do bazéna 1 - 2x týždenne. Ošetrenie sa vykonáva bez prítomnosti osôb v bazéne, kúpať sa je možné ihneď po krátkom premiešaní bazénovej vody. Ideálny obsah aktívneho kyslíka je v rozmedzí 5 - 10 mg / l, meriame ho testerom 1x týždenne, pri veľkej prevádzke a v období horúčav častejšie. Pri údržbe a ošetrovaní vody v bazéne sa postupuje rovnakým spôsobom ako u chlórovej bazénovej chémie a prípravky OXI systému možno tiež kombinovať s prípravkami na úpravu hodnoty pH (Laguna pH-plus, Laguna pH-mínus), stabilizáciu tvrdosti vody (Laguna Ca), vyvločkovanie nečistôt (Laguna Flokul-ultra) a zazimovanie (Laguna zima). Dávkovanie: 75 ml / 1 m3 (1000 l) vody, vložte cca 8 mg peroxidu vodíka, tj cca 4 mg aktívneho kyslíka / 1 liter vody. 
 

Laguna OXI junior - balenie 

Produkt je ponúkaný v objeme 0.5l, 1l.