Laguna OXI tablety 200g 1kg

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €12,90 bez DPH
€15,60    
Kód tovaru 248654
Kategória Bazénová chémia
 

Laguna OXI tablety MAXI slúži ako bezchlórový prípravok (rýchlorozpustné tablety á 200g) pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Sú vhodné pre použitie tam, kde vadí alergia na chlórovú bazénovú chémiu.

Návod na použitie OXI tabliet:

Pred prvým použítím Laguna OXI tabliet vždy upravte pH bazénovej vody na 6,8-7,6. Tablety dávkujte pomocou zberača (skimmera), plaváku alebo iným dávkovačom pri zapnutom filtračnom zariadení. Je nutné dodržiavať obsah voľného kyslíka v rozmedzí 8-15g / la pH v rozmedzí 6,8-7,6.

Obsah voľného kyslíka a hodnotu pH kontrolujete cca 1-2 týždenne pomocou príslušného testera vody na stanovenie obsahu kyslíka. (Napr. Laguna OXI tester kvapôčkové)

Dávkovanie kyslíkových tabliet:

  •     Počiatočná šoková dávka: 2ks tablety na 20m3 bazénovej vody
  •     Priebežné dávkovanie: 1ks tablety na 20m3 bazénovej vody. Pri vyššej teplote bazénovej vody kontrolujte namerané hodnoty až 3 × týždenne. Pri teplote nad 23 ° C doporučujeme pre zachovanie čistej vody pridávať prípravok proti riasam Laguna ALG blue.


UPOZORNENIE: nikdy Nevhadzujte tablety priamo do bazéna !! Priami kontakt tablety s fóliou môže spôsobiť jej vybielenie. Liek sa zásadne pridáva do vody a nie naopak!