Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Brómové tablety

Bromové tabletyBrómové tablety (tiež označované ako bromine tablety) sú, vďaka vysokej stabilite účinnej látky na báze brómu, vhodné na úpravu vody vo výrazne oteplených vodách. Sú teda ideálnym prostriedkom práve pre vírivé bazény a Spa, kde sa teplota stabilne pohybuje okolo 35 - 37 ° C.

Výhodou aplikácie brómových tabliet je predovšetkým absencia nepríjemného zápachu chlóru pri zachovaní rovnakej účinnosti pri úprave vody ako v prípade prípravkov chlórovej chémie. Brómové tablety je teda možné bez akýchkoľvek problémov používať aj pre úpravu bazénovej vody namiesto tabliet na báze chlóru. Údržba vírivky je jednoduchá a účinná. 
 

Brómové tablety PWS - dávkovanie

Bezchlórová chémia na báze brómu z rady Professional Water System slúži na udržanie požadovanej koncentrácie voľného brómu v bazénovej vode. 

Odporúčaná koncentrácia:
  • pre bazény je v rozmedzí 2 až 4 mg / l 
  • pre vírivky a viac oteplené vody je odporúčaná koncentrácia brómu v rozmedzí 3 až 6 mg / l.

Pre správnu funkciu tohto prípravku je kľúčové udržiavať hodnotu pH v intervale 6,8 - 7,2. Koncentrácia brómu a pH sa odporúča kontrolovať raz za 2 dni v priebehu prvého týždňa. Následne pri zachovaní overeného dávkovaní odporúčame vykonávať kontrolné merania brómu aj hodnoty pH 1 až 2-krát za 14 dní. Tableta sa umiestňuje do skimmeru, plováku alebo do dávkovača tabliet.

Balenie:

Hmotnosť tablety je 20 g, dodávané sú balenia vo veľkosti 0,8 kg, 1kg, 2kg, 3kg a 5kg

Navštívte tiež našu Poradňu bazénovej chémie, kde sa problematike brómových tabliet tiež venujeme.


Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup