Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Dodanie do Vianoc

Vážení zákazníci,

Vianoce sa nezadržateľne blížia a určite by ste chceli mať istotu, že ak si objednáte zaujímavý vianočný darček, tak vám príde načas. Aby sme predišli pochybnostiam, spísali sme na základe skúseností z minulých rokov krátky prehľad ako objednávať a čoho sa prípadne vyvarovať, aby ste Vianočné darčeky mohli svojim blízkym nadeliť pod stromček. Nechceme sľubovať nemožné a tak termíny nižšie uvedené prosím berte ako konečné.

Dobierka - ak je tovar prezentovaný ako SKLADOM (väčšina bazénovej chémie a vonných esencií), bude Vám okamžite odoslaný. Musí však byť objednané do stredy 17. decembra do 11 hodín dopoludnia, lebo posledný zvoz tovaru z nášho skladu na Slovensko bude vyvezený ešte ten istý deň popoludní.

Vzhľadom k tomu, že je objednávok pomerne veľa a dodávky do nášho skladu tiež závislé na teraz preťažených dopravcoch, overte si prosím pre istotu vopred dostupnosť tovaru aj keď je uvedené, že je skladom.

Ak máte nejaké otázky alebo sme Vám niečo nevysvetlili, tak volajte v pracovné dni od 8 do 18 hodín telefón: 773 966 033. Mimo túto dobu potom používajte e-mail, odpovieme na každý. Písať môžete na info@virive-bazeny.cz.

Medzi 24. 12. 2014 a 1. 1. 2015 máme vianočné dovolenku. Objednávky nám môžu byť skrze systém štandardne zasielané, vybavované však budú od 2. 1. 2015. Ďakujeme za pochopenie.

Dovoľte, aby sme Vám za celý tím spoločnosti LUVR - vírivý bazén popriali krásne prežitie vianočných sviatkov v pokoji a rodinnej pohode, plné krásnych darčekov, sladkého pečiva a príjemných chvíľ. A do roku 2015 Vám prajeme, nech sa splní všetko, čo si prajete!

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup