Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Esencie do víriviek Lacofom

Popredný výrobca bazénovej chémie a vonných esencií pre vírivky a sauny, spoločnosť Chemoform prichádza s novinkou v rade Lacoform. Nové vonné esencie pre vírivé bazény dopnily obľúbené vône, ktoré poznáte z minulých rokov. S rozšírením aromaterapie pre SPA prichádza aj nový dizajn, ktorý farebne korešponduje s éterickými látkami obsiahnutými v esenciách.

Ruža:

Príjemná a jemná, červená vôňa rozkvitnutých ruží. Navodzuje sladkú milostnú náladu. Ukľudňujúca erotická vôňa. Pôsobí ako afrodiziakum a antidepresívum, proti nespavosti a bolestiam hlavy. Okrem iného tiež posilňuje žalúdok, podporuje krvný obeh, znižuje horúčku. Ruža je tiež veľmi vhodná do masážnych olejov. Je obľúbená najmä ženami. Páni, urobte svojej partnerke radosť touto esenciou a budete možno milo odmenení. Aróma sa pridáva priamo do vody vírivého bazéna.

Levanduľa:

Vonná esencia Levanduľa patrí medzi najpoužívanejšie silice. Dalo by sa povedať, že je kráľovnou aromaterapie. Upokojuje, je vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, migréne, nachladnutí, chrípke a dýchacích ťažkostiach. Má výrazné hojivé účinky, znižuje krvný tlak. Levanduľová vôňa tiež odpudzuje hmyz.

Citrusová záhrada:

Vonná esencia Citrusová záhrada je pre svoju sviežu vôňu neobyčajne obľúbená. Pre osviežujúce účinky je jej použitie vhodné pri duševnej námahe, podporuje koncentráciu a zlepšuje náladu. Je účinná ale aj pri bolestiach hlavy, infekcii dýchacích ciest, antiseptické účinky, znižuje krvný tlak, povzbudzuje trávenie a priaznivo pôsobí na pleť.
 
Vyberte s niektorou z vôní pre vírivky z radu Lacoform a zažite čaro aromaterapie plnými dúškami.

Vonné esencie do vírivky Lacoform

 

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup