Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
V termíne 17.4. - 22.4.2019 bude z technických dôvodov obmedzené odosielanie zásielok. Vaše objednávky evidujeme a budú spracované opäť od od útorka 23.4.2019 .

Esencie pre klasickú vaňu

Máte radi aromaterapiu, ale nemáte každý deň priestor kúpať sa vo vírivke či si dať poriadnu saunovú kúpeľ? Nevadí, riešením sú špeciálne pripravené vonné esencie do klasických vaní. Spoločnosť Camylle pripravila jedinečný rad Lait de Balnéo, pôvodne vyvíjaný pre špeciálne balneo prevádzky. Ovšem použitie týchto prípravkov obsahjících iba 100% prírodné esencie je podstatne širší.

Esencie Lait de Banéo sú vhodné tiež do privátnych vaní s masážnymi tryskami, klasických vaní, ale používajú sa aj pre kúpele nôh. Široká ponuka aróm potom umožní si vybrať tú správnu podľa vašej nálady, zdravotného problému či potreby navodiť určitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať svělými produkty Camylle a objavte čaro tej pravej aromaterapie.


Camylle

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz