Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Jednoduchá a dlhodobá údržba bazénovej vody - Multiblock 600g

Potřebujete jednoduché a účinné riešenie pri údržbe vášho bazéna? Nechce sa Vám neustále dopĺňať bazénovú chémiu a merať koncentrácia chlór? Riešením je Multiblock, tableta s dlhodobým účinkom až na tri týždne. 

Multiblock 600g sú chlórové tablety s viacnásobným účinkom. Sú zložené z troch hlavných zložiek - chlórové dezinfekcia, algicidné látky a vločkovača. Slúži k dlhodobej údržbe bazéna. Chlór likviduje baktérie a vírusy, rozkladá nežiadúce látky, algicid zamedzuje rastu rias a vločkovač zráža mikroskopické znečišění do vločiek schopných zachytiť sa na bežných filtračných zariadeniach.

Pri optimálnom pH sú tieto tablety dostačujúca starostlivosť pre súkromné ​​bazény pri bežnej prevádzke až po dobu troch týždňov.

 
Multiblock 600g

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz