Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Jednoduchá a dlhodobá údržba bazénovej vody - Multiblock 600g

Potřebujete jednoduché a účinné riešenie pri údržbe vášho bazéna? Nechce sa Vám neustále dopĺňať bazénovú chémiu a merať koncentrácia chlór? Riešením je Multiblock, tableta s dlhodobým účinkom až na tri týždne. 

Multiblock 600g sú chlórové tablety s viacnásobným účinkom. Sú zložené z troch hlavných zložiek - chlórové dezinfekcia, algicidné látky a vločkovača. Slúži k dlhodobej údržbe bazéna. Chlór likviduje baktérie a vírusy, rozkladá nežiadúce látky, algicid zamedzuje rastu rias a vločkovač zráža mikroskopické znečišění do vločiek schopných zachytiť sa na bežných filtračných zariadeniach.

Pri optimálnom pH sú tieto tablety dostačujúca starostlivosť pre súkromné ​​bazény pri bežnej prevádzke až po dobu troch týždňov.

 
Multiblock 600g

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup