Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Krycie plachty na bazén

V súčasnej dobe sú na trhu aj krycie plachty na bazén pre zazimovanie bazénov v dostatočnej kvalite, ktoré môžete mať po celú dobu ponechanej na hladine bazéna. Tieto bazénové zakrývacie plachty sú vyrábané z vysoko kvalitných tkaných LDPE kašírovaných fóliou, ktorá sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. Súčasťou krycie plachty je lanko a napínacie strojček k ľahkému uchytenie plachty okolo bazéna.

Fólie majú vysokú odolnosť ako proti mechanickému poškodeniu, tak aj poveternostným vplyvom. mrazuvzdorné a nepremokavé. Samozrejmosťou je UV stabilizácia proti slnečnému žiareniu. Súčasťou plachiet býva aj lanko a napínacie strojček pre uchytenie fólie okolo bazéna. Podmienkou správneho umiestnenia plachty je, aby mohla voľne kopírovať steny bazéna a hladinu vody. V prípade, že nie je toto umožnené, je dobré vyplniť priestor medzi plachtou a vodnou hladinou, aby nedošlo k poškodeniu krycie plachty na bazén.Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz