Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Krycie plachty na bazén

V súčasnej dobe sú na trhu aj krycie plachty na bazén pre zazimovanie bazénov v dostatočnej kvalite, ktoré môžete mať po celú dobu ponechanej na hladine bazéna. Tieto bazénové zakrývacie plachty sú vyrábané z vysoko kvalitných tkaných LDPE kašírovaných fóliou, ktorá sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. Súčasťou krycie plachty je lanko a napínacie strojček k ľahkému uchytenie plachty okolo bazéna.

Fólie majú vysokú odolnosť ako proti mechanickému poškodeniu, tak aj poveternostným vplyvom. mrazuvzdorné a nepremokavé. Samozrejmosťou je UV stabilizácia proti slnečnému žiareniu. Súčasťou plachiet býva aj lanko a napínacie strojček pre uchytenie fólie okolo bazéna. Podmienkou správneho umiestnenia plachty je, aby mohla voľne kopírovať steny bazéna a hladinu vody. V prípade, že nie je toto umožnené, je dobré vyplniť priestor medzi plachtou a vodnou hladinou, aby nedošlo k poškodeniu krycie plachty na bazén.Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup