Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Les de Parfum

Spoločnosť Camylle uvádza na trh nový revolučný koncept, aby kúpeľom a wellness priestorom dodala čerstvú vôňu! Spoločnosť Camylle Laboratories získala medzinárodné známosť vďaka špeciálne vyvinutým vôňam do vlhkých priestorov kúpeľných zariadení, ako sú sauny, parné kúpele, hydroterapia atď. Camylle ponúka revolučné a bezpečné riešenie pre šírenie prírodných vôní v kúpeľných liečebných miestnostiach, vďaka ktorému zabudnete na sviečky, aromalampy, vonné tyčinky a ďalšie nebezpečné produkty.
 
Difuzér Bysoo pro Perles de parfumVďaka vysoko inovatívnej technológii sa malé perly nasýti 100% prírodnými vôňami a éterickými olejmi s nebývalou koncentráciou. Parfumované perly z radu Perles de parfum potom pomaly a trvalo uvoľňujú vonné látky.
 
Camylle vylepšilo Bysoo, úsporný a tichý difuzér, ktorý je nesmierne efektívne a ľahko sa používa. Vonné molekuly sa cez ventiláciu rozptyľujú do kúpeľných priestorov, ako sú liečebné miestnosti, recepcia, wellness priestory, kancelária, odpočivárne a pod. A v neposlednom rade prevonia aj váš domov.
 
Difuzér Bysoo sa dokonale hodí pre rozptyľovanie vôní v priestoroch až do 25 m2 a ktorý spĺňa požiadavky všetkých profesionálov:
  • Suchá a zdravá difúzie: rozptyľujú sa iba molekuly z prírodných vôní a éterických olejov neobsahujúce chemické látky, rozpúšťadlá, vlhkosť alebo teplo, a preto sa jedná o riešenie bez toxických emisií.
  • Pohodlná difúzia: nasypte odporúčané množstvo perál do difuzéra, zapnite a vôňa sa bude do celého priestoru uvoľňovať dlhé týždne. Žiadne ďalšie kroky nie sú potrebné.
  • Preverené užívateľovi: vôňa môžu niekomu spôsobovať problémy, na vine sú však často nesprávne metódy difúzie. Difuzér Bysoo udržuje dokonale vyváženú intenzitu vône, vhodnú pre každého.
  • Ekonomická difúzia: difuzér Bysoo sa predáva za veľmi atraktívnu cenu a je možné ho použiť v akomkoľvek priestore, bez toho, aby vyžadoval značné investície. Maximálna spotreba energie je 5 W.
  •  Diskrétne a estetická difúzie: difuzér Bysoo sa hodí do každého prostredia vďaka svojej malej veľkosti a účelne neutrálnemu dizajnu, podsvietený LED svetlom.
 
Sortiment produktov Perles de parfum je k dispozícii vo 150g alebo 300g dózach v približne 20 rôznych vôňach.

Článok v našej poradni bazénovej chémie

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz