Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Les de Parfum

Spoločnosť Camylle uvádza na trh nový revolučný koncept, aby kúpeľom a wellness priestorom dodala čerstvú vôňu! Spoločnosť Camylle Laboratories získala medzinárodné známosť vďaka špeciálne vyvinutým vôňam do vlhkých priestorov kúpeľných zariadení, ako sú sauny, parné kúpele, hydroterapia atď. Camylle ponúka revolučné a bezpečné riešenie pre šírenie prírodných vôní v kúpeľných liečebných miestnostiach, vďaka ktorému zabudnete na sviečky, aromalampy, vonné tyčinky a ďalšie nebezpečné produkty.
 
Difuzér Bysoo pro Perles de parfumVďaka vysoko inovatívnej technológii sa malé perly nasýti 100% prírodnými vôňami a éterickými olejmi s nebývalou koncentráciou. Parfumované perly z radu Perles de parfum potom pomaly a trvalo uvoľňujú vonné látky.
 
Camylle vylepšilo Bysoo, úsporný a tichý difuzér, ktorý je nesmierne efektívne a ľahko sa používa. Vonné molekuly sa cez ventiláciu rozptyľujú do kúpeľných priestorov, ako sú liečebné miestnosti, recepcia, wellness priestory, kancelária, odpočivárne a pod. A v neposlednom rade prevonia aj váš domov.
 
Difuzér Bysoo sa dokonale hodí pre rozptyľovanie vôní v priestoroch až do 25 m2 a ktorý spĺňa požiadavky všetkých profesionálov:
  • Suchá a zdravá difúzie: rozptyľujú sa iba molekuly z prírodných vôní a éterických olejov neobsahujúce chemické látky, rozpúšťadlá, vlhkosť alebo teplo, a preto sa jedná o riešenie bez toxických emisií.
  • Pohodlná difúzia: nasypte odporúčané množstvo perál do difuzéra, zapnite a vôňa sa bude do celého priestoru uvoľňovať dlhé týždne. Žiadne ďalšie kroky nie sú potrebné.
  • Preverené užívateľovi: vôňa môžu niekomu spôsobovať problémy, na vine sú však často nesprávne metódy difúzie. Difuzér Bysoo udržuje dokonale vyváženú intenzitu vône, vhodnú pre každého.
  • Ekonomická difúzia: difuzér Bysoo sa predáva za veľmi atraktívnu cenu a je možné ho použiť v akomkoľvek priestore, bez toho, aby vyžadoval značné investície. Maximálna spotreba energie je 5 W.
  •  Diskrétne a estetická difúzie: difuzér Bysoo sa hodí do každého prostredia vďaka svojej malej veľkosti a účelne neutrálnemu dizajnu, podsvietený LED svetlom.
 
Sortiment produktov Perles de parfum je k dispozícii vo 150g alebo 300g dózach v približne 20 rôznych vôňach.

Článok v našej poradni bazénovej chémie

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup