Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Nové produkty bazénovej chémie pre vírivky

Spoločnosť Chemoform, ktorá je európskym lídrom vo výrobe bazénovej chémie prichádza s novinkami pre majiteľov vírivých bazénov. Ucelenú radu výrobkov doplnila o Spa Vločkovač a preiskrovač a Spa Super zmäkčovač.

SPA Vločkovač a projiskřovačSPA Vločkovač a preiskrovač 250 ml

Dezinfekcia rozkladá nečistoty na tak drobné čiastočky, že často prechádzajú filtráciou späť do vody. Tieto mikročiastočky tvorí ľahký zákal vo vode, voda stráca jas a iskru. Sú tiež živnou pôdou pre ďalšie mikroorganizmy. Preto je treba pomocou vločkovača tieto mikročiastočky odfiltrovať, dodať vode jas a iskru a pomôcť filtrácii k správnemu fungovaniu. Pôsobí v širokom spektre pH.


 

SPA Super změkčovačSPA Super zmäkčovač 250 ml

Špeciálny prípravok na odstránenie vodného kameňa a kovov z vody vo whirlpooloch. Predlžuje životnosť cirkulačného okruha a filtrácie - veľmi úsporné dávkovanie! Prípravok SPA Super zmäkčovač odstráni vápnik a ďalšie minerály, ako železo, meď, striebro a ostatné kovy. Stabilizuje tak kvalitu vody a znižuje spotrebu ďalšej chémie. Rozpúšťa kovové a vápenaté usadeniny zo stien vane bez nutnosti vypúšťania vody.
Zákazníci tak teraz už majú takmer všetky výrobky prispôsobené veľkosti vírivých bazénov a nemusí si zbytočne kupovať veľké balenia flokulantov a inhibičných prípravkov. Podívajte sa tiež na možnosti aromaterapie, kedy v rade Lacoform ponúkame nové esencie pre vírivky s niektorými doposiaľ chýbajúcimi vôňami.

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup