Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Již jsme v plné síle po dovolené, připraveni odeslat všechny Vaše objednávky. 
Současně usilovně pracujeme na novém webu, již brzy 

Nové produkty bazénovej chémie pre vírivky

Spoločnosť Chemoform, ktorá je európskym lídrom vo výrobe bazénovej chémie prichádza s novinkami pre majiteľov vírivých bazénov. Ucelenú radu výrobkov doplnila o Spa Vločkovač a preiskrovač a Spa Super zmäkčovač.

SPA Vločkovač a projiskřovačSPA Vločkovač a preiskrovač 250 ml

Dezinfekcia rozkladá nečistoty na tak drobné čiastočky, že často prechádzajú filtráciou späť do vody. Tieto mikročiastočky tvorí ľahký zákal vo vode, voda stráca jas a iskru. Sú tiež živnou pôdou pre ďalšie mikroorganizmy. Preto je treba pomocou vločkovača tieto mikročiastočky odfiltrovať, dodať vode jas a iskru a pomôcť filtrácii k správnemu fungovaniu. Pôsobí v širokom spektre pH.


 

SPA Super změkčovačSPA Super zmäkčovač 250 ml

Špeciálny prípravok na odstránenie vodného kameňa a kovov z vody vo whirlpooloch. Predlžuje životnosť cirkulačného okruha a filtrácie - veľmi úsporné dávkovanie! Prípravok SPA Super zmäkčovač odstráni vápnik a ďalšie minerály, ako železo, meď, striebro a ostatné kovy. Stabilizuje tak kvalitu vody a znižuje spotrebu ďalšej chémie. Rozpúšťa kovové a vápenaté usadeniny zo stien vane bez nutnosti vypúšťania vody.
Zákazníci tak teraz už majú takmer všetky výrobky prispôsobené veľkosti vírivých bazénov a nemusí si zbytočne kupovať veľké balenia flokulantov a inhibičných prípravkov. Podívajte sa tiež na možnosti aromaterapie, kedy v rade Lacoform ponúkame nové esencie pre vírivky s niektorými doposiaľ chýbajúcimi vôňami.

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup