Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Bazénová chémia Laguna - pripravte sa na sezónu

Pre začiatok sezóny máme u sortimentu bazénovej chémie Laguna špeciálnu akciu: PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca marca. Rad Laguna patrí k najobľúbenejším na našom trhu s mnohými vernými zákazníkmi.

ZĽAVA 19% Z ODPORÚČANÝCH CIEN

PLATÍ DO 31.3.2017

Bazénová chémia Laguna je známa vyobrazením rybárika na jednotlivých produktoch. Chlórové prípravky tejto rady patrí k tomu najkvalitnejšiemu, čo môžete dopriať svojmu bazéna pre udržanie krištáľovo čistej vody po celú sezónu. Medzi najvšestrannejšie prípravky patrí tradične Multifunkčné tablety 6v1 a Quatro tablety, tento rok vo výhodnom balení +50% za cenu kilogramové dózy. Samozrejme je rad prípravkov doplnený prostriedky na likvidáciu rias (ALG Blue), na vyvločkovanie nečistôt (Laguna flokul ultra) ale aj na odstránenie nánosov vodného kameňa zo stien bazénov či úpravu tvrdosti vody.

Vedľa chlórovej chémie sú k dispozícii tento rok už aj prípravky bezchlórové chémie na báze kyslíka. Kyslíkové tablety vo veľkosti 20 g Laguna OXI mini určené pre použitie predovšetkým vo vírivkách a malých bazénoch do cca 15 - 20 m³ a veľké tablety Laguna OXI maxi s hmotnosťou 200g pre väčšie bazény. Táto bezchlórová chémia patrí k modernému spôsobu ošetrenia bazénovej vody, predovšetkým tam, kde sú problémy s alergiou na chlórovú chémiu a kde sa používajú prípadne vonné esencie, aby ich účinok nebol znehodnotený chlórom.

Prehľad Bazénové chémia Laguna.

Upozornenie: Akcia neplatí pre zvýhodnené položky + 50% ZADARMO u bazénovej chémie Laguna.

Zľava na bazénovú chemiu Laguna
 


Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup