Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Již jsme v plné síle po dovolené, připraveni odeslat všechny Vaše objednávky. 
Současně usilovně pracujeme na novém webu, již brzy 

Tipy na darčeky k Vianociam

Vianoce 2014 takmer tu a väčšina z nás premýšľa čím obdarovať svojich blízkych. Prinášame niekoľko tipov z našej ponuky, ktoré by mohli urobiť radosť vašim priateľom alebo členom rodiny. Pohoda Vianoc je spätá nielen s predstavou vianočného stromčeka, pečeného kapra a voľných dní, ktoré trávime s ľuďmi, ktorých máme radi. K Vianociam patrí tiež rôzne vône. Pečené cukroví, vôňa puprury na platničke variča alebo aromatických sviečok zapálených v podvečer pre navodenie ukľudňujúce atmosféry.

Prinášame tipy na vianočné darčeky v tomto duchu. Aromatické esencie do vírivých bazénov a sáun patrí k obľúbeným doplnkom týchto relaxačných zariadení. Ale môžete si u nás vybrať aj priestorová arómy od francúzskej firmy Camylle do aromadifuzérov pre prevoňanie restroomů a spoločenských miestností. Pre zaľúbených a pôžitkárov tu máme vonné masážne oleje, ktoré vďaka prírodným esenciám, ktorými aromatizujú, prináša ďalší rozmer v starostlivosti partnera. Novinkou v našom sortimente nádherné sviečky BellaCandle, ktoré obsahujú strieborný prstienok ako darček. Absolútne originálny darček k Vianociam. A ak chcete urobiť radosť celej rodine, môžete si vybrať treba nafukovací vírivý bazén a o Vianociach sa ponoriť do horúcej kúpeľa s členmi rodiny alebo priateľmi.

 
Tipy na vánoční dárky

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz