Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Tipy na darčeky k Vianociam

Vianoce 2014 takmer tu a väčšina z nás premýšľa čím obdarovať svojich blízkych. Prinášame niekoľko tipov z našej ponuky, ktoré by mohli urobiť radosť vašim priateľom alebo členom rodiny. Pohoda Vianoc je spätá nielen s predstavou vianočného stromčeka, pečeného kapra a voľných dní, ktoré trávime s ľuďmi, ktorých máme radi. K Vianociam patrí tiež rôzne vône. Pečené cukroví, vôňa puprury na platničke variča alebo aromatických sviečok zapálených v podvečer pre navodenie ukľudňujúce atmosféry.

Prinášame tipy na vianočné darčeky v tomto duchu. Aromatické esencie do vírivých bazénov a sáun patrí k obľúbeným doplnkom týchto relaxačných zariadení. Ale môžete si u nás vybrať aj priestorová arómy od francúzskej firmy Camylle do aromadifuzérov pre prevoňanie restroomů a spoločenských miestností. Pre zaľúbených a pôžitkárov tu máme vonné masážne oleje, ktoré vďaka prírodným esenciám, ktorými aromatizujú, prináša ďalší rozmer v starostlivosti partnera. Novinkou v našom sortimente nádherné sviečky BellaCandle, ktoré obsahujú strieborný prstienok ako darček. Absolútne originálny darček k Vianociam. A ak chcete urobiť radosť celej rodine, môžete si vybrať treba nafukovací vírivý bazén a o Vianociach sa ponoriť do horúcej kúpeľa s členmi rodiny alebo priateľmi.

 
Tipy na vánoční dárky

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup