Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Zľava 19% na bazénovú chémiu Laguna

Pre začiatok sezóny máme u sortimentu bazénové chémie Laguna špeciálnu akciu: Pripravte sa na sezónu. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca marca. Rad Laguna patrí k najobľúbenejším na našom trhu s mnohými vernými zákazníkmi.

Bazénová chémia Laguna je známa vyobrazením rybárika na jednotlivých produktoch. Chlórové prípravky tejto rady patria k tomu najkvalitnejšiemu, čo môžete dopriať svojmu bazénu pre udržanie krištáľovo čistej vody po celú sezónu. Medzi najvšestrannejšie prípravky patrí tradične Multifunkčné tablety 6v1 a Quatro tablety, tento rok vo výhodnom balení + 50% za cenu kilogramovej dózy. Samozrejme je rad prípravkov doplnený prostriedky na likvidáciu rias (Laguna ALG a ALG Blue), na vyvločkovanie nečistôt (Laguna flokul ultra) ale tiež na odstránenie nánosov vodného kameňa zo stien bazénov či úpravu tvrdosti vody.

Vedľa chlórovej chémie sú k dispozícii tento rok už aj prípravky bezchlórovej chémie na báze kyslíka. Kyslíkové tablety vo veľkosti 20g Laguna OXI mini určené pre použitie predovšetkým vo vírivkách a malých bazénoch do cca 15 - 20 m3 a veľké tablety Laguna OXI maxi s hmotnosťou 200g pre väčšie bazény. Táto bezchlórová chémia patrí k modernému spôsobu ošetrenia bazénovej vody, predovšetkým tam, kde sú problémy s alergiou na chlórovú chémiu a kde sa používajú prípadne vonné esencie, aby ich účinok nebol znehodnotený chlórom.


Zobraziť prehľad bazénovej chémie Laguna

Upozornenie: akcia nie je platná pre akčné položky + 50% zadarmo u bazénovej chémie Laguna.


Bazénová chémia Laguna

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup