Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zľava 19% na bazénovú chémiu Laguna

Pre začiatok sezóny máme u sortimentu bazénové chémie Laguna špeciálnu akciu: Pripravte sa na sezónu. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca marca. Rad Laguna patrí k najobľúbenejším na našom trhu s mnohými vernými zákazníkmi.

Bazénová chémia Laguna je známa vyobrazením rybárika na jednotlivých produktoch. Chlórové prípravky tejto rady patria k tomu najkvalitnejšiemu, čo môžete dopriať svojmu bazénu pre udržanie krištáľovo čistej vody po celú sezónu. Medzi najvšestrannejšie prípravky patrí tradične Multifunkčné tablety 6v1 a Quatro tablety, tento rok vo výhodnom balení + 50% za cenu kilogramovej dózy. Samozrejme je rad prípravkov doplnený prostriedky na likvidáciu rias (Laguna ALG a ALG Blue), na vyvločkovanie nečistôt (Laguna flokul ultra) ale tiež na odstránenie nánosov vodného kameňa zo stien bazénov či úpravu tvrdosti vody.

Vedľa chlórovej chémie sú k dispozícii tento rok už aj prípravky bezchlórovej chémie na báze kyslíka. Kyslíkové tablety vo veľkosti 20g Laguna OXI mini určené pre použitie predovšetkým vo vírivkách a malých bazénoch do cca 15 - 20 m3 a veľké tablety Laguna OXI maxi s hmotnosťou 200g pre väčšie bazény. Táto bezchlórová chémia patrí k modernému spôsobu ošetrenia bazénovej vody, predovšetkým tam, kde sú problémy s alergiou na chlórovú chémiu a kde sa používajú prípadne vonné esencie, aby ich účinok nebol znehodnotený chlórom.


Zobraziť prehľad bazénovej chémie Laguna

Upozornenie: akcia nie je platná pre akčné položky + 50% zadarmo u bazénovej chémie Laguna.


Bazénová chémia Laguna

Späť na výpis noviniek

Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz