Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Již brzy nové webové stránky 

Archív noviniek

Chráňte svoju vírivku

21.7.2017
Kúpou klasického vírivého bazéna či nafukovací vírivky začína tiež starosť s jeho údržbou. Nejedná sa len o používaní vhodného typu bazénovej chémie, ale ide aj o ochranu vlastného zariadenia víriviek.

Krycie plachty na bazén

11.5.2017
V súčasnej dobe sú na trhu aj krycie plachty na bazén pre zazimovanie bazénov v dostatočnej kvalite, ktoré môžete mať po celú dobu ponechanej na hladine bazéna.

Les de Parfum

20.3.2017
Spoločnosť Camylle uvádza na trh nový revolučný koncept, aby kúpeľom a wellness priestorom dodala čerstvú vôňu!

Sleva na chémiu Laguna 19%

16.3.2017
Pre začiatok sezóny máme u sortimente bazénová chémia Laguna špeciálnu akciu: Pripravte sa na sezónu. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca apríla. Rad Laguna patrí k najobľúbenejším na našom trhu s mnohými vernými zákazníkmi.

Esencie pre klasickú vaňu

7.3.2017
Máte radi aromaterapiu, ale nemáte každý deň priestor kúpať sa vo vírivke či si dať poriadnu saunovú kúpeľ? Nevadí, riešením sú špeciálne pripravené vonné esencie do klasických vaní.

Nová dimenzia aromaterapie

15.2.2017
Vyskúšajte vo svojej domácej saune nový rad esencií, ktoré používajú profesionáli v popredných českých a slovenských wellness centrách.Pod značkou Lacoform sa skrýva úplne nový koncept, ktorý prináša možnosť kombinácie základnej rady najobľúbenejších vôní s dvoma prehlbujúcimi.

Novinky pre vírivé bazény

1.2.2017
Spoločnosť Chemoform, ktorá je európskym lídrom vo výrobe bazénovej chémie prichádza s novinkami pre majiteľov vírivých bazénov. Ucelenú radu výrobkov doplnila o Spa Vločkovač a preiskrovač a Spa Super zmäkčovač.

Esencie do víriviek Lacofom

19.1.2017
Popredný výrobca bazénovej chémie a vonných esencií pre vírivky a sauny, spoločnosť Chemoform prichádza s novinkou v rade Lacoform. Nové vonné esencie pre vírivé bazény dopnily už obľúbené vône, ktoré poznáte z minulých rokov.

Bazénová chémia pre vírivky

16.6.2016
Použitie chémie vo vírivkách má svoje špecifiká. Dávame prednosť iným formám ako klasické chlórové chémii. V našej poradni pre vás máme podrobne spísaný článok plný rád a základných informácií ohľadom správnej voľby bazénovej chémie. Tu sa zameriame na konkrétne typy.

Zľava 19% na bazénovú chémiu Laguna

1.3.2016
Pre začiatok sezóny máme u sortimentu bazénové chémie Laguna špeciálnu akciu: Pripravte sa na sezónu. Na bežné produkty bazénovej chémie radu LAGUNA máme pre našich zákazníkov zľavu 19% a to až do konca apríla.

Vianočné priania a PF 2016

21.12.2015
Rok s rokom sa opäť zišiel, a tak by sme vám radi poďakovali za vašu priazeň a popriali pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2016 hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a nech si tiež vždy nájdete chvíľku pre relaxáciu.

Dodanie do Vianoc

15.12.2014
Vianoce sa nezadržateľne blížia a určite by ste chceli mať istotu, že ak si objednáte zaujímavý vianočný darček, tak vám príde načas. Spísali sme preto krátky prehľad ako objednávať a čoho sa prípadne vyvarovať, aby ste Vianočné darčeky mohli svojim blízkym nadeliť pod stromček.

Tipy na darčeky k Vianociam

12.12.2014
Vianoce 2014 sa nezadržateľne blížia a väčšina z nás premýšľa čím obdarovať svojich blízkych. Prinášame niekoľko tipov z našej ponuky, ktoré by mohli urobiť radosť vašim priateľom alebo členom rodiny.

Brómové tablety

24.10.2014
Brómové tablety (tiež označované ako bromine tablety) sú, vďaka vysokej stabilite účinnej látky na báze brómu, vhodné na úpravu vody vo výrazne oteplených vodách. Sú teda ideálnym prostriedkom práve pre vírivé bazény a Spa, kde sa teplota stabilne pohybuje okolo 35 - 37 ° C.

Zazimovanie bazénu

14.10.2014
Skončilo leto a čas bežného využívania vonkajších bazénov. Ak nemáte vhodné zastrešenie a nie ste zrovna priaznivci otužovania, začína pomaly obdobie myslieť na správne zazimovanie bazéna.

Aróma difuzér

10.9.2014
Spoločnosť Camylle predstavuje na našom trhu novinku v podobe aróma difuzéra BOOBBLE. Tento aróma difuzér sa používa s prírodnými esenciálnymi olejmi NUAGE od rovnakej spoločnosti. Prístroj vedľa úžitkovej funkcie pri prevoňanie miestností do veľkosti cca 50m2 so sebou prináša aj jedinečný dizajn. Tvoria tak zaujímavý doplnok interiéru.

Jednoduchá údržba bazénovej vody

14.8.2014
Potřebujete jednoduché a účinné riešenie pri údržbe vášho bazéna? Nechce sa Vám neustále dopĺňať bazénovú chémiu a merať koncentrácia chlór? Riešením je Multiblock, tableta s dlhodobým účinkom až na tri týždne.

Whirlpool set Laguna

14.6.2014
Představujeme novinku na našem trhu, chlorový whirlpool set bazénové chemie Laguna. Zaručená a dlouhodobě osvědčená desinfekce vody ve vířivém bazénu pomocí chlorové chemie. Vhodná především pro komerční využívání vířivých bazénů ve wellness zařízeních, penzionech a dalších


Prihlásenie k odberu newsletteru
Maximálne dvakrát do mesiaca Vás budeme informovať o našich novinkách a výhodných ponukách.

Bazénová chémia pre vírivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlórová chémia, bezchlórová chémia aj kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobcov za skvelé ceny. Väčšinu tovaru odosielame obratom. Výhody pre registrovaných zákazníkov, poukážky, zľavy, akcie.
Váš nákup