Saunové esencie Lacoform MINI sada 8x50 ml

 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom
Cena €52,90 bez DPH
€64    
Kód tovaru 303754
Kategória Esence
 

Saunové esencie pre využitie v domácej saune v exkluzívnej sklenenej fľaštičke s kvapkadlom. Je kombinovateľná s ostatnými esenciami radu LACOFORM MINI. Cela rada saunových esencií mini tak predstavuje úplne nový a revolučný koncept v saunovej aromaterapii. Odporúčanou kombináciou tak získavate veľa ďalším zaujímavých vôní.

Saunové esencie MINI sada 8 x 50 ml

Exkluzívna sada všetkých esenciou Lacoform MINI vrátane zosilňujúcich pre Váš relax v domácej saune.

Saunové mini esencie Lacoform - koncept použitia

Koncept Lacoform Mini zahŕňa sadu základných šiestich vonných esencií a k tomu 2 zosilňovacie esencie. Jednotlivé saunové arómy majú samy o sebe nádhernú vôňu a sú určené na samostatné používanie. Avšak aj najkrajšie vône sa môže ale časom omrzieť, preto bol spoločnosťou Lacoform vyvinutý tento nový koncept, v ktorom sa jednotlivé arómy dajú vzájomne miešať a vytvoriť nové zážitky s novými kompozíciami.

Zesilujúce aromatické esencie

Posilňovací med môže základné esenciu doplniť o teplý, sladký, odpočinkový nádych. Posilňovací mentol naopak prebúdza zmysly, osviežuje a dodá základnému arómy ľahkosť a sviežosť.

Dávkovanie mini esencií Lacoform:

Esencia sa dávkujú pomocou sklenenej pipetkou. Pri použití jednej vône dávkujte dvoma - troma stlačeniami kvapkadla. Pri použití dvoch vôní dávkujte z každej vône jedným až dvoma stlačeniami kvapkadla.

K dispozícii máme aj návod s vyskúšanými kombináciami základných vôní.

Prajeme veľa aromatických zážitkov s vôňami LACOFORM MINI.