Solárna fólie GeoBubble 400mic. svetlo modrá, metráž (šírka 3-6m)

metry
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvoľte variant
Kód: 1980/SIR 1980/SIR2 1980/SIR3 1980/SIR4 1980/SIR5 1980/SIR6 1980/SIR7 Zvoľte variant
Značka: Plastipack
€20,40 €23,80 €27,20 €30,60 €34 €37,40 €40,80 od €20,40 €16,90 bez DPH €19,70 bez DPH €22,50 bez DPH €25,30 bez DPH €28,10 bez DPH €30,90 bez DPH €33,70 bez DPH od €16,90 bez DPH
Kategória: Bazénové fólie
Solárne fólie Sol+Guard™ s technológiou GeoBubble sú vyrobené z odolného a špeciálne vyvinutého materiálu pre použitie na bazénoch. Hrúbka materiálu je 500mic. Farba je modrá a na výber je niekoľko šíri (3-6m). 
 
Rozmer na želanie u tohto produktu bohužiaľ nie sme schopní zajisit, ale jednoducho si ho vytvoríte zúžením na požadovaný rozmer z dostupných šírok.

Ako objednať solárnú fóliu v metráži*

Uvedená cena je za m běžný  .  Vyberte si požadovanú šírku role* a dĺžku zadajte v metroch vo formáte x.xx (napr. 2.46) Pre istotu dĺžku fólie a šírku role vložte tiež do poznámky pri rekapitulácii objednávky v košíku. Cenu vám potvrdíme v následnom emailu. Rozmerová odchýlka môže činiť +4%.

* Role širšie ako 2,5m sú zvárané z viac pruhov (kvalitný pevný spoj).

Čo sú fólie Sol+Guard?

Priehľadný bazénový materiál Sol+Guard™ s technológiou GeoBubble s hrúbkou materiálu 500 mikrónov prenáša 80% energie slnka vo viditeľnom a infračervenom spektre cez materiál k ohrevu vody a podlahy v. Skúšky vykonávané v Európe ukazujú zvýšenie teploty až o 6 ° C. V teplejších klimatických podmienkach dochádza k zvýšeniu o 8 ° C nad teplotu okolia, čo znižuje nároky na vykurovanie až o 70%.
 

Čo sú fólie New EnergyGuard?

Zvýšenie teploty bazénu a potlačenie rastu rias je teraz možné vďaka tomuto inovatívnemu filtračnému materiálu pre selektívne svetlo, čím sa odstráni potreba kompromisu medzi teplotné výkonnosťou a chemickými úsporami.
 • Zvyšuje teplotu vody až o 7 ° C
 • Inhibuje rast rias
 • Znižuje dobu filtrácie až o 50%
 • Znižuje spotrebu chemikálií až o 60%
 • Znižuje spotrebu energie až o 60%
 • Znižuje čas strávený údržbou 6-ročnú záruku pre výrobcov
 • Môže byť použitý ako zimné kryt bazéna
Doteraz sa majitelia bazénov museli vyberať medzi zvýšením teploty vody pomocou solárnych fólií a kryty bazénov alebo znížením nákladov na filtráciu a chemikálie. Materiál EnergyGuard otvára nové možnosti a spája obe výhody dohromady. Ponúka optimálne zisky v oblasti slnečného žiarenia a inhibuje riasy. EnergyGuard dodáva najlepšiu možnú rovnováhu medzi solárnej ziskom, znížením potreby chemikálií a znížením potreby filtrácie, čím sa stáva najinovatívnejší solárnou fóliou.

Izolačné vlastnosti
Vzduchové časti v materiáli dovoľujú materiáli plávať na hladine a zároveň plniť izolačnú funkciu. Kvôli sálanie tepla do atmosféry dochádza k úniku 20% tepla z bazéna. Krycí materiál zabraňuje vyparovaniu, má dobré izolačné a prenosové vlastnosti, čím udržuje ideálne podmienky príjemnému plaveckému prostredia a zároveň šetrí zdroje a náklady v priebehu prevádzky bazéna.

Čo je technológia GeoBubble?

Ide o inovatívne tvar bublín, ktorý bol vedecky navrhnutý tak, aby predĺžil životnosť materiálu fólií až o 25% . Plášte bazéna sú zvyčajne vystavené vysokým hladinám UV žiareniu a chemickáliím. GeoBubble je materiál navrhnutý špeciálne pre toto prostredie, čím je fólia odolnejšia voči týmto vplyvom a umožňuje dlhšiu životnosť.

Na bežne dostupné solárne fólie sa používa tradičný bublinkový materiál, ktorý bol pôvodne vyvinutý a prispôsobený obalovému priemyslu, čo je veľkoobjemový, nekvalitné obalový materiál s krátkou životnosťou. Z tohto dôvodu majú tradičné solárne fólie niekoľko nedostatkov vo svojom dizajne, vrátane tenkých bodov a oblastí s vysokým zvyškovým namáhaním. Tenká miesta na fólii vytvárajú slabé body, ktoré sa rýchlo rozpadajú vďaka UV lúčom a chemikáliám.

GeoBubble bol navrhnutý tak, aby zvýšil odolnosť celej plochy solárne fólie. Geometrická bublina umožňuje, aby bol materiál vytvorený bez slabých miest, čo vedie k rovnomernejšie hrúbke materiálu, čím sa stáva odolnejšie.

Čo robí GeoBubble materiály jedinečné?
 • Jedinečný patentovaný dizajn dvoch bubliniek, spojených dohromady
 • Žiadne ostré rohy, ktoré by mohli viesť k tenkým alebo slabým miestam
 • Žiadna namáhané miesta vďaka hladkým prepojeným krivkám bubliny
 • O 50% silnejší ako tradičný bublinkový materiál
 • Zvýšená odolnosť proti UV žiareniu a chemikáliám
GeoBubble má veľkú má oveľa väčšiu povrchovú plochu ako väčšina tradičných bublinkových materiálov, čo umožňuje expanziu vzduchu v bublinová tvare. Pevná časť pásu zaisťuje, že bublina je dostatočne pevná, aby udržiavala rozpínanie vzduch a pri zvýšenom tlaku sa nepretrhla. Veľký pôdorys pôsobí tiež ako izolátor, takže vytvárané teplo je zachované vo vode bazéna.

Solárna plachta na bazén - údržba

Keďže je solárna fólia veľmi namáhaná vplyvom prostredia (slnečné žiarenie, chemické prísady vo vode), odporúčame dodržiavať pri použití tieto zásady: - pri zložení plachty v čase prevádzky bazéne nevystavujte plachtu priamemu slnečnému žiarenie, položte ju do tieňa. - nenechávajte fóliu na hladine pri poklese vonkajšej teploty pod +5 ° C. Na zimné obdobie plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladnite v priestoroch kde teplota neklesá pod 0 ° C.

Povolená rozmerová odchýlka 4% .
Záruka 24 mesiacov na výrobné chyby.

* Jedná sa o tovar vyrobený na zákazku. Podľa § 1837 spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy o dodávke tovaru, ktorý bolo upravené podľa jeho želania!

Solárna plachta - návod do používania