Whirlpool set Laguna

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €18,90 bez DPH
€22,90
Kód tovaru 201647
Kategória Bazénová chémia
Položka bola vypredaná...
 

Whirlpool set bazénovej chémie Laguna od spoločnosti Stachema je zostavený z výrobkov osvedčených vo vonkajších bazénoch menších rozmerov. Ak máte komerčne využívajú vírivku alebo vám nevadí použitia chlóru, predstavuje tento whirlpool set ideálne riešenie. Kvalitné výrobky z radu Laguna zaistí krištáľovo čistú vodu po dlhú dobu.

Whirlpool set Laguna - obsah balenia: 

  • Mini Triplex (tablety 20g) 0,5 kg 
  • Clear Spray 0,5 l 
  • pH mínus 1,5 kg 
  • Tester 4V1

Použítí jednotlivých prípravkov 

Mini Triplex 0,5 kg 

Prípravok s trojitým účinkom zaisťuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias a napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie. Použitím tejto 20g tablety možno ošetriť vodu v bazéne o veľkosti do 3 m3 na 6 - 8 dní pri bežných podmienkach. 

Clear Spray 0,5 l 

Prípravok je určený pre vyčistenie bazéna pred napustením bazénovou vodou. Čistí vápenaté usadeniny, škvrny od hrdze a ďalšie nečistoty. Prípravok je možné kombinovať s chlórovou i bezchlórovú bazénovú chémiou

pH mínus 1,5 kg 

Prostriedok bazénovej chémie určený k zníženiu hodnoty pH vo vírivom bazéne. 
 

Tester 4V1 

Prúžkový tester na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity v bazénovej vode.

Dávkovanie 

Mini Triplex (tablety 20g) 0,5 kg 

Tableta sa dávkuje do skimmeru, nesmie prísť do priameho styku s obkladmi, stenou a dnom bazéna, aby nedošlo k ich odfarbenie. Podľa teploty vody pridávajte každých 6 - 8 dní 1 - 2 tablety (20 - 40 g) na 3 m3 (3 000 litrov) vody, 1 tabletu pri teplote do 25 ° C, 2 tablety nad 25 ° C. 
 

Clear Spray 0,5 l 

Prípravok Laguna Clear spray sa nastrieka pomocou rozprašovacej hubice na znečistené miesta, nechá sa 10 - 15 minút pôsobiť, prípadne sa môžu nečistoty uvoľniť mechanicky a všetko sa dôkladne opláchne vodou. Pri silnom znečistení sa postup opakuje. Prípravok sa aplikuje na steny a dno vypusteného bazéna. 
 

pH mínus 1,5 kg 

Prípravok sa rozpustí vo vode a prilejeme do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení a zníži hodnotu pH. Kontrola pH sa musí vykonávať minimálne 1x týždenne pomocou testovacej súpravy. Pre zníženie hodnoty pH o 0,2 sa dávkuje 15 g/m3 vody (1 rovná polievková lyžica).